شهرداری نراق

پرتال موقت اطلاع رسانی شهرداری نراق

ملاقات شهردار و پرسنل شهرداری نراق باامام جمعه


شهردار نراق به اتفاق پرسنل شهرداری  با امام جمعه شهر حضرت حجت الاسلام والمسلمین حیدری در بیتشان دیدار کردند .

در ابتدای این ملاقات  مرادی شهردار نراق ضمن تشکر از حضرت حجت الاسلام حیدری برای قبول این  دعوت و حمایت های  پی در پی معنوی از پرسنل  خدوم شهرداری، گزارشی از برنامه های آتی شهر  در حوزه فرهنگی و عمرانی ارائه وازایشان  درخواست کردند  مدیریت شهری را برای رسیدن به این اهداف همچون گذشته یاری رسانند .

مرادی در ادامه دیدار بیان داشتند :  تجربه با ما ثابت کرده  هرگاه مسئولین اجرایی  دستشان را  از دست روحانیت پیرو خط امام و رهبری جدا کنند قطعا به انحراف  کشیده خواهند شد ،به همین دلیل استدعا داریم مدیریت شهری را از نقد های عالمانه و دلسوزانه خود بی نصیب نگذارید که قطعا  تذکرات و امر به معروف  و نهی از منکر کردن ها به درد دنیا و آخرت همه  خواهد خورد . ایشان در ادامه به این نکته اشاره کردند که  با مشورت  و پژوهش  و مشاوره با متخصصان  و کارشناسان برنامه ریزی شهری مدل توسعه  پایدار و متوازن  برای چهار سال آتی  شهر تعریف کرده ایم .   یکی از شاخصه های اصلی این مدل  درون زا  بودن آن است که در آن  به نقش مردم  در احیاء و آبادانی  ساکنان   شهر  توجه جدی شده است،  لذا باید مشارکت مردم در اداره امور شهر هر روز بالاتر از گذشته  شود تا اهداف توسعه پایدار محقق گردد .       

حضرت حجت الاسلام حیدری در پایان ضمن تشکر از خدمات شهردارو شهرداری اشاره کردند انصافا زمانی که  کیفیت خدمات ارائه شده در نراق را با دیگر شهرهای استان که بضاعت مالی خوبی هم به نسبت نراق  دارند مقایسه می کنیم متوجه می شویم  که در نراق با دست خالی کارهای بزرگی انجام شده است  و اگر امروز استاندار مرکزی که فردی مطلع و کارشناس است  در جلسه شورای اداری شهرستان از مدیریت شهری نراق تعریف  می کند نشان از موفقت  تمامی پرسنل شهرداری و شورا است . ایشان  صبر وحوصله و صعه صدر را لازمه کار کردن در شهرهای کوچک دانستند و یاد آور شدند  باید اتکای همه ما به خداوند متعال باشد .  حجت الاسلام حیدری در  پایان  این دیدار نگاه فرهنگی به مسائل شهر را از نکات قابل توجه مدیریت شهری برشمرده و خواستار ادامه برنامه هایی از این دست   بخصوص برای جوانان و نوجوانان شدند .  

 

تاریخ ارسال: چهارشنبه 20 آذر 1392 ساعت 13:05 | نویسنده: م. مرادی نراقی | چاپ مطلب
نظرات (2)
چهارشنبه 20 آذر 1392 22:37
هادی
امتیاز: 0 0
لینک نظر
سلام.
مستند دیار ماندگار(شهر نراق) که 18آذرماه امسال از شبکه دوم سیما پخش شد را میتوانید در لینک زیر مشاهده بفرمایید.با تشکر.


http://www.telewebion.com/fa/episode/info/1105400/%D9%85%D8%B3%D8%AA%D9%86%D8%AF-%D9%81%D8%B1%D9%87%D9%86%DA%AF%DB%8C/%D8%AF%DB%8C%D8%A7%D8%B1-%D9%85%D8%A7%D9%86%D8%AF%DA%AF%D8%A7%D8%B1#
چهارشنبه 20 آذر 1392 16:02
هادی
امتیاز: 0 0
لینک نظر
سلام.
به قول معروف این جمله ی حاج آقا حیدری خیلی لایک داره: "در نراق با دست خالی کارهای بزرگی انجام شده است"
واقعا دستتون درد نکنه و خسته نباشید. با آرزوی توفیق روز افزون برای شما و همکاران زحمتکشتان در شورای شهر و شهرداری نراق.
پاسخ:
سلام و سپاس فراوان هادی جان
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد